Zima sa už blíži a zimná móda ožíva

Premýšľali ste už o tom aký bude váš tohtoročný jesenný a zimný šatník? Plánujete ho nejako obmeniť, či inovovať? Určite je opäť, ako tradične na jeseň, mnoho tipov a trendov, ktoré návrhári a módny priemysel prináša. Stačí sa inšpirovať a upraviť všetko podľa svojho komfortu. Obohatiť šatník zase novými kúskami je predsa radosťou do všedných dní, tak prečo si ju nedopriať.

Roku 2022 vládnu v dizajne a zdá sa, že aj v móde, zemité https://www.webnoviny.sk/volejbalistky-strabag-ftvs-uk-bratislava-jednoznacne-zvitazili-nad-bosnianskym-gackom/ a neutrálne farby. Béžová, odtiene hnedej, zelenej, ťavia. Obzvlášť moderná bude farba karamelu. Módny priemysel a dizajnéri opäť po dvoch rokoch naplno ožívajú a vytvárajú krásne kreatívne a inšpiratívne kúsky. Tento rok budú v zimnej móde zaujímavé výrazné strihy kabátov, úplety, svetre, šik blejzre a najmä flitre a trblietky. Trblietky vládnu tomuto roku v rôznych odvetviach dizajnu a v móde tomu nebude inak. Lesklé nohavice a flitrové detaily, to všetko bude IN.

svetrík

Aj minimalizmus 90-tych rokov si príde v móde na svoje.

Dokonalá športová elegancia, ktorá sa pohráva až luxusne prevedenými kúskami, posilnila svoje pozície a bude náš tešiť v obchodoch. Dlhe svetre s kapucnou prevedené v komfortných a kvalitných materiáloch, môžu byť jedným z nich. Športový luxus sa prejaví v detailoch. Vyšperkované teplákové bundy alebo samotný teplákový štýl bude tiež IN. Športový dizajn a štýl oblečenia obohatený napríklad o bočné pruhy, či už na šatách, rukávoch alebo zboku nohavíc bude jedným z trendov tejto jesene.

zimná móda

Svetríky a úplety sú jednoznačne tento rok rovnako IN. Vrstvenie s košeľami, blejzrami a výrazné módne kabáty, to všetko sa pretavuje do krásnych kúskoch v obchodoch. Rovnako môžete siahnuť po maxi šatách, maxi sukniach. Inšpirácií je jednoducho mnoho a móda je ako hra, kde si skladáte a ladíte vhodné kúsky, ktoré vám prinesú jednak komfort a pohodlie počas dňa a jednak dobrý pocit a sebavedomie. Veď preto je móda tak obľúbená!

Podobné príspevky