Dámska šiltovka, skvelý doplnok šatníka

Ak patríte medzi dámy, čítajte ďalej. Či ste len dieťa, teenegerka alebo už dáma v rokoch, každá z nás potrebuje mať jedinečný kúsok vo svojom šatníku.

A prečo by to nemohla byť práve dámska šiltovka?

Je pravda, že šiltovky boli pôvodne určené hlavne pre mužov. Veď ich vzniku môžeme ďakovať mužskej baseballovej lige v USA.

Ale prečo by ich nemohli nosiť aj dámy?

Veď aj my chceme vyzerať upravene a štýlovo, keď sa venujeme nášmu http://feminity.zoznam.sk/c/900858/muzovi-som-dala-druhu-sancu-kvoli-nasmu-synovi-po-mesiaci-som-odpovedala-na-telefonat-ktory-vsetko-zmenil obľúbenému športu. Je jedno či radi beháme, bicyklujeme alebo hráme tenis. Chceme sa raz pre zmenu obliecť do športového a lodičky na chvíľu odložiť do skrine.

damske siltovky

Šiltovky k nám patria.

Preto módni dizajnéri mysleli aj na nás. Pri dizajne dámskych šiltoviek sa medze nekladú. Nájdete ich v neobmedzenom množstve farieb a materiálov. Dámske šiltovky sa navrhujú hlavne v ženských motívoch, ako sú pastelové farby a zvieracia potlač. Ženy najčastejšie hľadajú štýlové a netradičné kúsky, a preto sa k výrobe používajú aj materiály ako satén, koža alebo zamat.

damske siltovky

Ako správne vybrať dámsku šiltovku?

Pri výbere správnej šiltovky klaďte dôraz na veľkosť. Je to kľúčové. Predsa máme menšie hlavy ako naše mužské polovičky. Pri šiltovke je dôležité aby pevne sedela a netlačila vás. Pre ženy sa odporúča veľkosť S – M, pri obvode hlavy 54 – 58 cm. Pri výbere je dôležitý obvod hlavy, ale ja výška vášho čela a tvar hlavy. Ak patríte medzi dámy s dlhými vlasmi, tak si hľadajte šiltovky, ktoré majú miesto na cop. Ďalším parametrom na ktorý dajte pozor, je priedušnosť materiálu. Vybrať si môžete z klasických šiltoviek alebo zo šiltoviek so sieťovinou. Vyberajte si podľa toho, či ich budete využívať pri letnom športe. Nič nie je horšie ako spotená hlava v lete. Unikátnymi šiltovkami sú tie, ktoré majú strih v podobe čelenky, či samotného štítu. Tie sú vďaka kvalitnej priedušnosti, odvodu potu a clonenia slnka, ideálne na tenis, golf alebo beh. Nestrácajte čas čítaním a doplňte váš šatník o štýlový kúsok! Dámske šiltovky čakajú len na vás.

Podobné príspevky