K fotkám neodmysliteľne patria aj rámiky. Niektoré fotografie sú jednoducho tak jedinečné, že ich musíte dať do rámika, aby ste ten zachytený moment mohli mať pred očami stále. Do rámika si dávame taktiež našich blízkych, ktorý sú napríklad ďaleko a nemôžeme ich mať blízko seba. Takýmto spôsobom ich máme aspoň blízko na očiach. Fotka v rámiku môže byť tiež skvelým osobným darčekom pre blízku osobu (rodiča, partnera, kamarátku, starých rodičov a pod.), kto by sa predsa nepotešil takémuto milému darčeku. Dôležité však je vybrať pekný rámik, ktorý sa napríklad štýlovo bude hodiť pre danú osobu, alebo ktorý sa dá kreatívne dozdobiť podľa vašich predstáv, či pekne zapadne do prostredia, v ktorom sa bude nachádzať.

rodina

Vybrať rámik pre danú fotku je niekedy naozaj ťažké. Keď potrebujete nájsť ten správny rámik skúste si kliknúť na internetový obchod Fotky za babku. Tam nájdete množstvo zaujímavých rámikov. Možno sa vám zapáči Hama plastový rámček SOFIA Fotkyzababku, alebo nejaký druhý. Je si z čoho naozaj vyberať. A super je, že si okrem rámiku môžete nechať vytlačiť vašu fotku, ktorá má isť do rámika. A to všetko zvládnete pár klikmi online z pohodlia vašej obývačky, pracovne kancelárie, či spálne a o niekoľko dní máte všetko u vás doma.

dieťa

Kliknite si na www.fotkyzababku.sk a pozrite si skvelý nový e-shop a nechajte si vytlačiť fotky, ktoré chcete mať aj v papierovej podobe. Teraz je to jednoduché. Stačí pár klikov a všetko sami zvládnete objednať. v ponuke máte množstvo rozmerov a dokonca si z vašej fotky môžete spraviť aj foto obraz. Fotky sú cenná vec, pretože zachytávajú momenty, ktoré sme prežili a ktoré si chceme uchovať. Vytlačte si ich aj vy na papier. Papier je najlepšia forma, aby vám vaše spomienky dlho vydržali a okrem toho môžete sa na ne pozerať neustále, môžete ich mať stále pred očami.