Rozprávajte sa o svojich problémoch

Je jasné, že keď sa pozriete na svoj život, vidíte, čo v ňom je a čo v ňom zase nie je. Asi je jasné, že každá jedna maličkosť je pre vás dôležitá a každá jedna vec, ktorú budete riešiť, vás naozaj ovplyvní. Nemyslite si, že čo je pre vás dôležité, je dôležité pre niekoho druhého. Verte však tomu, že pre oba pohlavia je niečo vážne dôležité a to je sex. Sex nás spája a pokiaľ nie ste asexuál, ktorý sa proste na tieto veci vôbec nesústredí, myslíte na to veľmi ťažko. Preto pre vás nie je príjemné, keď z nejakého dôvodu nemôžete.

anděl

Verte tomu, že to dokážete vyriešiť.
Ak chcete niečo vyriešiť, môžete to urobiť. Preto, ak máte problém s erekciou, môžete urobiť niečo preto, aby ste sa s tým nielen, že vyrovnali, ale aby ste na tom dokázali poriadne pracovať. Možno vám to teraz znie smiešne, ale naozaj sa môžete zmieriť s tým, že nakoniec to pre vás bude niečo úžasné, niečo naozaj perfektné, s čím môžete rátať. Najprv sa však opýtajte sami seba či viete, čo je príčina vašich problémov. Viete to? Alebo nad tým musíte najprv poriadne premýšľať, aby ste to zistili?

smyslnost

Nehanbite sa za to
Netvrdíme vám, že to teraz máte každému rozprávať a každému sa s tým zverovať. Ale taktiež by ste nemali robiť to, že s atvárite, že sa nič nedeje. To by bola naozaj obrovská chyba, ktorá by sa vám nevyplatila, a to určite veľmi dobre viete. Nakoniec sa predsa len môžete pozrieť na to, čo je pre vás dôležité a čo je pre vás dôležité nie je. Nakoniec sa však nemusíte ničoho obávať. Ide hlavne o debatu s vašou partnerkou. Týka sa to predsa len vás dvoch, tak sa nebojte a uvidíte, že nakoniec sa budete tešiť z toho, že sa môžete so svojou partnerkou rozprávať aj o sexe. Každý jeden raz si môžete pomyslieť na to, že nech sa deje čokoľvek, sex je vážne niečo naozaj veľmi dôležité. Pre niekoho menej ako pre druhého, ale nemajte obavy.