Pomôžte si, ako len môžete

Vždy som sa považoval za chlapa, ktorý proste zvládne úplne všetko. A hlavne som si bol na istom v tom, že čo sa týka sexu, chcem byť najlepší. A dlhú dobu som aj bol. Vystriedal som veľmi veľa žien, bol som spokojný so všetkým. Dlho som ani nechcel žiadnu partnerku, pretože som bol so svojím životom spokojný, no potom prišla tá pravá a ja som s prelietavým životom hneď skončil. Bol som šťastný, miloval som ju a vedel som, že už nebudem chcieť byť s nikým iným. Všetko fungovalo a fungoval aj sex. Ale potom to prišlo.

modelka

Zrazu prišla kríza v práci. Mal som pocit, že je všetko zle. Necítil som sa dobre a veľmi som sa bál toho, že ma vyhodia. Samozrejme, že prvé, čo utrpelo, bol môj sexuálny život. Jednoducho to nešlo. Bol som nešťastný, bol som veľmi nervózny a nemohol som urobiť nič preto, aby som bol so všetkým naozaj veľmi spokojný. Takže som musel myslieť. Musel som urobiť všetko preto, aby to zase bolo fajn, aby som sa naozaj mohol tešiť zo všetkého, čo mi život prináša, takže asi bolo jasné, čo som si vybral. Nebol som z tých, ktorí by sa hanbili za to, že si musia dať viagru.

blondýna

Aj keď si myslíte, že nie všetky veci sú úplne v poriadku, stále sa môžete mýliť. Pretože nech sa deje čokoľvek, občas proste musíte prehryznúť, čo ste chceli urobiť a skúsiť to inak. Aj keď je to ťažké a aj keď sa to celkom nedá, proste to musíte spraviť a veriť tomu, že všetko, čo chcete urobiť aj urobiť môžete. Nakoniec je predsa len presne toto to, čo k životu potrebujete. Sex je dôležitý, preto keď to nefunguje, musíte sa pokúsiť to nejako zmeniť. A nikto by sa nemal hanbiť za to, že mu to nejde alebo za to, že musí použiť nejakú pomôcku na to, aby mu bolo lepšie. Ja som bol chlap s veľkým ch a vždy som sa za neho považoval. Ale aj tak som si musel pomôcť, no a čo.