Načerpajte čerstvé sily vďaka tantrickej masáži

Keď sa zamyslíte nad klasickou masážou, možno vám príde trochu nudná a poviete si, že ju vo vašom živote nepotrebujete. Veď sa cítite sa relatívne zdravý/á a v dobrej fyzickej kondícii. No aj napriek tomu hľadáte akési príjemné uvoľnenie. Nielen telesné, ale aj to emocionálne. Pokiaľ vám nevadí typ masáže, ktorý pracuje s vašou sexuálnou energiou, potom sa oplatí zvážiť, navštíviť alebo skúsiť tantrické masáže.Stávajú sa stále známejšie aj na Slovensku (hlavne v našom hlavnom meste) a prinášajú požadovaný efekt, kedy je ich cieľom priniesť okrem telesného takisto psychické a sexuálne uvoľnenie. Presvedčí vás o tom senzuálna masáž Bratislavatantra.sk.

ženské telo, póza

Ak vás dotyčný štýl masáží zaujal, v stručnosti máte na výber dve príjemné možnosti. Masáž môžete zažiť v tantra salóne, alebo ju praktizovať doma so svojou partnerkou. Pokiaľ ale nemáte šajn ani o základnej technike týchto postupov, najskôr sa ich môžete priučiť v tantrickom salóne.

Význam tantrických masáží je bohatší, než by sa laikovi mohlo zdať. Nemusí sa primárne zameriavať iba na masáž intímnych partií, ale jej cieľom je odstrániť všetky bloky, ktoré vás ťažia. A to práve tým, že sa pracuje so sexuálnou energiou, ktorá má schopnosť uvoľniť telesné ako aj duševné bloky. Samozrejme za predpokladu, ak sa s touto energiou pracuje správne a vykonáva ju osoba s potrebnou praxou. V takom prípade prichádza k načerpaniu nových životných síl a masér/ka je v tomto prípade ich darcom.

atraktívna žena, profil

Cieľom je senzuálny kontakt prostredníctvom zmyselných dotykov do podoby, aby tieto dotyky priniesli spomenutý efekt. Tantrické masáže sa vo svojej podstate radia k tým erotickým, ale rozdiel je v intenzite, akú si predstavíme pod dostupnými praktikami. Klasická tantra používa zmienené dotyky rúk, zatiaľ čo napríklad pri „body massage“ masérka využíva svoje celé telo. Zákazník si preto na začiatok vyberie ponuku ideálne podľa svojich skúseností s tantrou a miery intenzity, ktorú považuje za komfortnú.