Lamelové rošty pre podporu zdravého spánku

Každý začiatok úspešného dňa je úzko spojený s nočnou relaxáciou organizmu počas spánku. Odborníci upozorňujú, že správne zvolený typ postele, matraca na spanie a kvalitného lamelového roštu Vám zabezpečia kvalitný a ozdravujúci spánok.

break-4491214_640

Lamelové rošty https://www.segum.sk/produkty/lamelove-rosty sú správnou voľbou pri rozhodovaní o výbere vhodného roštu pre matrac.

Vo všeobecnosti je funkcia roštu mimoriadne dôležitá. Jeho konštrukcia podporuje zdravotné a fyziologicky priaznivé účinky matraca na spanie, predlžuje ich životnosť. S vhodne zvoleným matracom vytvára sekundárne pruženie a správne odvetráva vlhkosť.

V ponuke sú pevné, polohovateľné, nepolohovateľné, výklopné a s motoricky polohovateľné.

Každé z nich sa vyznačuje špecifickým ukotvením lamiel, možnosťou individuálnej nastaviteľnosti tvrdosti roštu. Ohybné lamely správne pružia a sú tlmičom pre Vaše telo. Všetky dokonale kopírujú tvar tela a spolu s matracom vytvárajú oporu pre chrbticu a kostrové svalstvo. Podporujú ortopedickú funkciu matraca a tým zvyšujú kvalitu Vášho spánku.

Polohovateľné lamelové rošty je možné nastaviť do individuálnej výšky a vytvoriť možnosti pre viaceré polohy tela aj napríklad pre polohu v miernom sede, prípadne zdvihnutie horných končatín. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a seniori oceňujú najmä ich stabilitu a polohovateľnosť. Sú vyrobené pre nosnosť do max.120 kg, ich výška je približne 5,5 cm. Dajú sa ovládať jednoduchým stlačením tlačidiel na ručnom prídavnom zariadení.

Rošty s bočným výklopom sú určené hlavne pre postele s úložným priestorom a sú mimoriadne praktické.

childrens-for-girls-3368014_640

Sú ekologické a vyrobené z prírodných materiálov.

Čítanie knihy v posteli už nemusí byť záležitosťou podložených vankúšov.

Komfort, pohodlie a útulný pocit Vám zabezpečia správne zvolené lamelové rošty.

Odborníci Vám pri ich výbere ochotne pomôžu a poradia.