Lieky na potenciu? Neexistuje len jeden jediný

Keď sa povie potencia a liek, deväťdesiatim percentám z vás, pravdepodobne napadne slovíčko „Viagra“. V skutočnosti však neexistuje len tento jeden jediný liek. Poznáme ich mnoho, takže ak vás trápi tento problém, mali by ste vedieť, že existuje viacero možností.

Bozkávajúci sa pár na pláži

Nevýhody známej MODREJ TABLETKY

Najznámejšia modrá tabletka je pri riešení problémov s erekciou určite účinná. To jej nemôžeme uprieť. Má však i mnoho mínusov. Medzi tie hlavné patrí napríklad to, že ju nezoženiete inak ako na lekársky predpis. Mnoho mužov, sa samozrejme s týmto problémom nechce priznať ani vlastnej žene, nie to cudziemu mužovi v ordinácii. Na internete síce zoženiete tieto tabletky aj na čierno, to je však viac než riskantné. Nemôžete ani len tušiť, čo vkladáte do úst. Ak by ste sa aj ku lekárovi vybrali, ten by vám predpísal recept a vy by ste si tabletky išli vybrať do lekárne, pripravte sa na poriadnu pálku. Jedna tabletka viagry totiž stojí okolo pätnástich eur.

Lacnejšie, účinné, no bezpečné

Problémy s erekciou lacnegenerika.sk vám pomôžu úspešne vyriešiť aj takzvané generiká. Ide o lieky, ktoré obsahujú rovnakú účinnú látku, ako originálne liečivá. Sú oficiálne kontrolované a testované, takže sa nemusíte báť negatívneho dopadu na vaše zdravie. Rozdiel je aj v tom, že na ich kúpu nepotrebujete lekársky predpis a sú omnoho lacnejšie. Aj keď si generiká môžete kúpiť bez predpisu, nezabudnite si pozorne prečítať príbalové informácie. Tieto tabletky nie sú vhodné pre všetkých.

Muž, ktorý sa trápi

V hlavných úlohách „príroda“

Poslednou možnosťou sú aj prírodné výživové doplnky, poprípade úprava stravy a celkového životného štýlu. Nič z toho vám určite neuškodí, no ak je váš problém vážny, tak ani výrazne nepomôže. Najlepším riešením, je preto kombinácia liekov a prírodných liečiv, pohybu, správnej stravy a psychickej pohody.