LED žiarovky pre každého

V dnešnej modernej dobe rôznych technológií a samozrejme vplyvom neustáleho rastu cien za elektrické energie je vysoký dopyt po úsporných LED žiarovkách. Na trhu je obrovské množstvo tých hto žiaroviek. Majú mnoho predností. Prvou, snáď základnou prednosťou je ich nízka spotreba, dlhá životnosť a samozrejme ekologický vplyv na životné prostredie.

LED osvetlenie

Čo sa týka nízkej spotreby, tá sa v krátkom čase odrazí na nákladoch spojených so svietením a teda na spotrebe elektrickej energie. Preto tieto žiarovky je vhodné skutočne využívať všade tam, kde potrebujete svietiť, no najmä v priestoroch, ktoré potrebujete mať osvetlené naozaj dlhý čas, ako sú napríklad rôzne dielne, ateliéry, pivnice, ale aj obchodné priestory ako sú napríklad bary, kde vieme dobre, že sú takmer permanentne osvetlené už aj z estetického a dizajnového hľadiska, ďalej to sú rôzne pracoviská a kancelárie a mnoho ďalších. Najčastejšie využívané sú LED žiarovky Ledprodukt, preto že sú najvhodnejšou alternatívou svietenia, využívame ich takmer všade, či už v domácnosti, taktiež na rôznych pracoviskách, kanceláriách, školách a úradoch….

LED žiarovky

Prevažná väčšina týchto žiaroviek je známa takzvanou päticou, čo znamená, že si len vyberiete tú, ktorá má závit aký potrebujete. Potom tu máme rôzne ďalšie podkategórie ako sú bodové LED osvetlenia, MR16, G9, rôzne LED pásy, RGB LED žiarovky, LED žiarovky DUAL-WHITE a mnoho ďalších. Pri takomto množstve rôznych typov a možností vieme uspokojiť aj tých náročnejších zákazníkov. LED žiarovky je možné zakúpiť v troch základných farbách a to sú: teplá biela- 3000K

neutrálna biela- 4000K

studená biela- 6000K

Samozrejme, ako sme už spomínali, žiarovky je možné zakúpiť si aj v iných farebných variantoch a to okrem bežných farieb ako sú modra, zelená, červená, žltá a iné, sú dostupné aj LED žiarovky RGB ktoré Vám poskytnú bohatú farebnú variáciu svietenia a vytvoria tak čarovnú a úžasnú atmosféru.