Ako založiť novú spoločnosť čo najjednoduchšie?

Chceli by ste aj vy mať vlastný podnik, v ktorom budete vy sami šéfom a nebudete musieť počúvať príkazy a rozkazy vášho nadriadeného? Vidíte v podnikaní víziu slušného zárobku, pri ktorom si budete môcť zároveň plniť váš podnikateľský sen? Nech už je váš motív a inšpirácia akákoľvek, vždy sa musí začať s rovnakým postupom. Ak si chcete podnikať, budete k tomu potrebovať firmu alebo spoločnosť. Na výber máte z viacerých možností, no na Slovensku sú najčastejšie práve spoločnosti s ručeným obmedzením, ktoré sú ideálne pre jedného sú dvoch obchodných spoločníkov. Ako si však založiť takúto spoločnosť čo najjednoduchšie?

podnikateô

Založenie s.r.o. je jednoduchý proces najmä vďaka službám, ktoré vytvárajú sro za vás. Znamená to teda, že ak si chcete založiť spoločnosť, môžete to nechať na službu, ktorá to spraví za vás, a tým sa vyhnete zbytočnej administratíve a čakaniu na úradoch či súdoch.

Cena založenia s.r.o. sa pohybuje od 290 eur, pričom je v nej zahrnuté kompletné prekonzultovanie vášho plánu ohľadom podnikania, vypracovanie potrebných zmlúv a dokumentácií a zariadenie všetkých potrebných papierov na tento úkon, ako aj návštevu súdov.

podpisovanie zmluvy

Ak nemáte čas a chcete si dopomôcť, dokážeme vám vytvoriť novú spoločnosť už za 48 hodín, teda za dva dni. Môžete o to požiadať aj prostredníctvom internetu, čím sa vyhnete cestovaniu cez celú republiku. Ako vidíte, ponúka to samé výhody za skvelú cenu.

O kvalite založenia sro touto službou hovoria mnohí spokojní a verní zákazníci, ktorí momentálne profitujú zo svojich spoločností, ktoré boli založené práve takýmto spôsobom. Chcete byť aj vy jedným z nich a užívať si slobodu v práci, ktorú budete milovať? Ak máte dobrý nápad ste kreatívny a viete, že podnikanie je pre vás ako stvorené, neváhajte dlho a začnite s tým čo najskôr! Ide o skvelú príležitosť, ktorú netreba premrhať.