Kde využiť LED žiarovky e 27?

LED žiarovky e 27 ledprodukt.sk sú žiarovky s päticou, ktorá ma 27 milimetrový prierez. Pätica e 27 patrí k najpoužívanejší a najznámejším závitom s akými sa môžete pri žiarovkách stretnúť. Používa sa v zariadeniach ako je luster, nástenné svetlo alebo stropné svetlo. Takáto pätica sa skrutkuje do každého svietidlá. Písmeno e označuje vynálezcu týchto pätíc Edisona. Číslo 27, ako sme si už uviedli na začiatku udáva dĺžku priemeru v mm, ktorá tvorí päticu. Preto sa občas môžete stretnúť s pomenovaním Edisonov závit označuje to práve tento tým závitov. Ako som už spomínal tento závit sa najčastejšie využíva u svietidiel ako lustre alebo rôznych stropných svietidiel, ktoré využívajú napätie na 230 voltov.

LED žiarovka

LED žiarovky e 27 môžu mať rôzny výkon. Najčastejšie sa môžete stretnúť výkon 60W. Žiarovky s takýmto výkonom môžete použiť do vašej obývačky alebo kuchyne. Na vonkajšie použitie sú vhodne žiarovky s veľkým výkonom, a to konkrétne 200W. LED žiarovky sú veľmi úsporné, čo znamená, že dokonale šetria váš čas aj peňaženku. Žiarovky disponujú životnosťou okolo 50000 hodín. Niektoré modely vydržia až 70000 hodín. LED žiarovky neobsahujú žiadne nebezpečné látky, ktoré by mohli poškodiť vaše zdravie.

LED žiarovka

Žiarovky sú, teda šetrne nie len k nám, ale aj k životnému prostrediu. Žiarovky sú odolné voči častému zapínaniu a vypínaniu. Žiarovky sú, preto vhodne do miest a miestnosti, kde sa často svieti. Žiarovky sa neprehrievajú keďže sa skladajú z diód, ktoré vyžarujú svetlo, ale takmer žiadne teplo. LED žiarovky môžu mať rôzne funkcie. Populárnou funkciou je RGB technológia tá umožňuje žiarovkám meniť rôzne farby. Farby si môžete nastaviť pomocou vášho mobilného telefónu alebo ovládača. LED žiarovky môžu mať aj senzor pohybu. Tento senzor pohybu môžete využiť napríklad pred vašim vchodom alebo v chodbách. Ďalšou zaujímavou funkciou je časovač vypnutia. Nastavíte si presný čas kedy ma vaša žiarovka vypnúť. Nastaviť sa dá aj presná doba po akej ma vaše svetlo zhasnúť.