Afrodiziakum, ktoré stojí za to

Budeme hovoriť o afrodiziakach, teda konkrétne o jednom z nich, ktoré síce nemajú vplyv na fyzickú stránku tela, no vplývajú na psychiku. No a práve tá je v oblasti sexuality asi najdôležitejšia. Tak to nenaťahujme a poďme sa pozrieť na jedno veľmi účinné riešenie. Hinduistické sošky v erotických pózach

Neužíva sa v kvapkách

Vedeli ste, že aj tantrická masáž môže byť afrodiziakom bratislavatantra.sk? Presne tak. V tomto prípade ho síce nebudete užívať spolu s nápojom, no efekt bude rovnako silný. Túto masáž môžete absolvovať dvoma spôsobmi. Prvý je trošku jednoduchší, rýchlejší, no drahší. Za ten druhý nezaplatíte nič, no na výsledky si budete musieť trošku počkať. Ale pekne pomaličky. Pozrieme sa na oba spôsoby, povieme si všetky plusy aj mínusy, no a vy si takto budete môcť urobiť svoj vlastný názor.

„Rýchlo a zbesilo“

Najprv sa pozrime na prvý spomínaný spôsob. Túto masáž môžete absolvovať v masážnom salóne, takže sa na ňu nepotrebujete žiadnym špeciálnym spôsobom pripravovať. Nadpis je samozrejme myslený vtipne, pretože o nič rýchle ani zbesilé naozaj nejde. Práve naopak, pripravte sa na pomalú a veľmi príjemnú masáž, ktorú si jednoznačne užijete. Môžu ju absolvovať ako muži, tak žena a aj páry. Pred tým, ako sa do masážneho salónu objednáte, si zistite, aké typy masáží ponúka. Môže sa totiž stať, že niekde nájdete len masáže pre jednotlivcov.
Žena v čiernej spondej bielizni leží na gauči a číta knihu
Pre vytrvalcov

Masáž môžete samozrejme praktizovať aj doma v súkromí, teda len so svojim partnerom či partnerkou. Má to ale jeden háčik. Musíte sa naučiť ako na to. V podstate nejde len o také jednoduché naučenie sa správnych hmatov a chmatov. Pri tejto masáži musíte, doslova, zapojiť svoje vnútro. Len tak môžete očakávať želaný výsledok. Ak sa teda chcete takto masírovať so svojim partnerom, mali by tomu predchádzať špeciálne cvičenia, kde sa na seba, takpovediac, postupne naladíte. Samozrejme, že by ste si mali osvojiť aj nejaké tie základy toho, čo ako kedy a a ako presne masírovať.