Záleží vám na veciach, ktoré nosíte?

Vždy som si myslela, že 3d mihalnice sú niečo, čo k životu absolútne nepotrebujem. Hovorila som si, že je to pre mňa zbytočné, že ma to len oberá o čas a že to posledné, čo k mi k životu chýba je to, aby som mala namiesto svojich rias veľké vejáriky. Neviem prečo, ale nedošlo mi, že to nie je len o tom. Nechcela som, aby to tak vyznelo a nechcela som, aby mal niekto náhodou pocit, že sa sťažujem alebo tak, ale vždy mi ženy s nimi pripadali zvláštne umelé a neprirodzené. Lenže ono záleží veľmi aj na tom, aké umelé riasy si vyberiete.

umělé řasy

Môžete mať na sebe umelé riasy a vyzerať tak, ako keby ste mali len veľmi dobrú špirálu, ktorá je pre vás tá najlepšia a najvhodnejšia na svete. Určite vám už párkrát napadlo aj to, no nie? Verte tomu alebo neverte, no nakoniec je to pre vás bude všetko len o tom, ako sa naozaj budete cítiť.

Keď som šla na svadbu, vedela som, že dám umelým riasam ešte šancu, aby som mohla vidieť, že to všetko vyzerá presne tak, ako sa mi páči. Nakoniec som vyzerala perfektne a ani som nemala pocit, že na svojich očiach niečo mám a myslím si, že presne takto by to malo byť. Mali by ste sa cítiť dobre a ani len nevedieť o tom, že na sebe niečo máte.

Odvtedy odporúčam umelé riasy takéhoto typu všetkým mojim kamarátkam, ktoré predtým túto podobu skrášlenia odmietali. Verte tomu, že sa s tým dá robiť všetko, na čo si len pomyslíte a nakoniec to bude niečo, čo vás bude držať nad vodou. A to je krásne, no nie?

řasy umělé

Verte tomu, čo sa vám páči, ale nebráňte sa tomu, že budete skúšať nové veci a robiť všetko preto, aby ste boli so sebou naozaj spokojná. Asi je to hlúposť, ale niekedy môžu byť veci, ktorým ste sa bránili to najlepšie, čo vás stretlo. A to je niečo, čomu sa proste nikdy nevyhnete, no nie? Asi je jasné, že to musíte urobiť, aby vám bolo lepšie a aby ste boli so sebou vždy maximálne spokojná.