LED- moderné svietenie

LED pásiky sú vhodné pre využitie svietenia moderným a zároveň praktickým štýlom. Je možné ich využiť v domácnostiach rovnako ako aj v priemyselnom odvetví či v komerčných priestoroch. Sú vhodné pre osvetlenie obývačiek, chodieb, hál, kuchýň ale aj barov, herní, hotelov, kaviarní ale aj v mnohých ďalších komerčných priestoroch. Sme zameraný na predaj LED osvetlení a práve teraz Vám ponúkame biele LED pásiky 10m Ledprodukt. Biele LED pásy sú profesionálne kompletné sady v dĺžke 10 metrov, ktoré obsahujú napájací zdroj a konektor. Na výber Vám ponúkame pásy s diódami SMD 3528 so 60 LED/m alebo 120 LED/m a taktiež SMD 5050 s 30 LED/m alebo 60LED/m.

LED pásikbiely

Ich zapojenie je pomerne jednoduché a vy ich môžete umiestniť ľahko a jednoducho pomocou lepiacej časti. V našej ponuke nájdete tri základné farebné varianty tohto produktu ako je studená biela 6000K, teplá biela 3000K a neutrálna biela 4000K. Všetky LED pásy sú kompletné sady a môžu byť stmievateľné pomocou diaľkového ovládača. Pre čo najdlhšiu životnosť týchto LED pásov Vám odporúčame inštalovanie pásov na hliníkové profily, ktoré zabezpečia ich ochladzovanie, čím zabránia prehrievaniu čipov a ich poškodeniu. Tieto hliníkové LED profily je možné si zakúpiť priamo na našej stránke, kde nájdete aj ostatné príslušenstvo ako sú LED ovládače a LED spojky a mnoho iného.

LED pásik

V ponuke nájdete LED pásy v kompletných sadách už od 31,50

Jedná sa o kompletnú sadu 10M SMD3528 60LED/M IP20 studená biela, ktorá obsahuje:

-1 x 10m LED pásik SMD3528 60LED/m IP20

-1 ks LED napájací zdroj 60W ( adaptér)

-1 ks konektor

Jej životnosť je až do 50 000 hodín v plnej prevádzke. Ako sme už spomínali, je možné zabezpečiť si pri tejto sade aj stmievateľnosť pomocou diaľkového ovládača ( nie je v balení).

V tejto zaujímavej cene za kompletnú sadu nájdete taktiež aj ostatné farebné varianty ako je teplá biela a neutrálna biela.