Igelitové obálky – odpoveď na každé trápenie s balením zásielok.

Aj vám sa už stalo, že ste odoslali zásielku a adresátovi prišla v úplne inom stave, v akom bola na začiatku? Špinavá, pokrčená, poškodená obálka alebo dokonca aj zničený obsah? Takéto prípady sú síce ojedinelé a je skôr na vás, ako vašu zásielku zabalíte a zabezpečíte. Vinu netreba celú hádzať len na prepravné spoločnosti. Pomôcť si vieme rýchlo a jednoducho. Už dávno nežijeme v dobe, keď máme k dispozícii len jeden druh obálok – papierový.

Krabice

Čo tak využiť na vaše zásielky igelitové obálky. Že ste doteraz nevedeli, že také niečo vôbec existuje aj pre bežného spotrebiteľa? Tak, ako rôzne e-shopy môžu používať igelitové obálky na zaslanie vašich objednávok, môžete takéto obálky slobodne využiť aj vy. Sú dostupné v rôznych vyhotoveniach u predajcu a výrobcu igelitových obálok a aj mnoho iných produktov nielen do kancelárie 2pack.sk. Vyberte si zo širokej škály farieb, jednoduchej bielej, alebo zvoľte obálky farebné, od ružovej až po modrú. O súkromie vašich zásielok sa báť nemusíte, pretože sú nepriehľadné a zvnútra čierne.

Obalky

Čo sa týka vyhotovenia, aj tam je možnosť výberu. 2pack.sk je schopný vám dodať obyčajné igelitové obálky alebo obálky variant s uchom. Praktickosť takýchto obálok je naozaj maximálna. S uzatváraním si tak isto lámať hlavu nemusíte, keďže každá obálka je vybavená samolepiacim uzáverom. Ten už len tak ľahko nerozlepíte. To vám zaručí rýchlu manipuláciu s tovarom, kedy nemusíte tráviť zbytočne veľa času balením. Na výber máte tiež niekoľko rozmerov igelitových obálok, aj väčšej veľkosti, preto problémy s nespratnými a rozmernými krabicami môžete hodiť za hlavu. Posielanie zásielok už odteraz bude hračka. S igelitovými obálkami od 2pack.sk. Pretože sú odolné, praktické a zároveň štýlové. Predávajú sa v baleniach od 10 do 100 kusov, takže ich takto môžete mať vždy naporúdzi.