Dom so záhradou – sen úplne každého

No len mi povedzte, či máte nejaký sen, ktorý by ste si v živote chceli splniť. A nehovorte mi, že nie. Každý má totiž aspoň pár snov a chcel by, aby sa stali realitou. Čo je ten váš? Ja si popravde predstavujú, že budem mať raz nádherný domček so záhradou. To je zatiaľ asi jeden z mojich najväčších snov. Domček ale nemusí byť úplne nový – môže byť starší, to by ma naopak vôbec nevadilo. Aj staršie domčeky vyzerajú pekne. Nejako som uvažovala aj nad kúpou bytu, ale nakoniec som to zamietla. Kúpiť si dom je predsa oveľa lepšie. Ste vo vlastnom, môžete sa kochať výhľadom na nádhernú záhradu, v lete grilovať a opekať špekáčiky..

s

Je toho naozaj veľa. A ja verím tomu, že sa mi tento sen splní. Možno nie hneď teraz, ale za pár rokov určite. A prezradím vám jednu dôležitú vec. Je dôležité si veriť, keď si niečo prajete. Tak si to prianie môžete vlastne akoby „privolať“ a splní sa vám to. A tiež sa hovorí, že keď ste jednoducho pevne rozhodnutí, že si za svojím cieľom pôjdete, tak to skončí dobre a splní sa to, a keď naopak nie, tak sa vám to nesplní a nestane sa to. A čo to znamená?

s

Že si musíte veriť. Občas je to ťažké. Niektoré veci sa zdajú aj nereálne, ale v dnešnom svete sa dá dosiahnuť veľa vecí. A dom je iba jednou z mála vecí. Môj vysnívaný dom vyzerá asi takto.. chcela by som, aby mal veľkú záhradu. Na záhrade nádherné veľké jazierko s kvetmi a v jazierku lekna a aby tam bublala voda.. tiež by som chcela na záhrade vírivku, aby som sa v lete mohla kochať výhľadom na okolie a pritom relaxovať. Naproti domčeku by bola malá terasa, kde by bol stolček so stoličkami a lehátkami, aby sa tam dalo aj opaľovať. A od istej doby som sa rozhodla, že si začnem veriť. A tiež som si povedala, že moje sny sa splnia a som o tom stopercentne presvedčená. Viera sám v seba je veľmi dôležitá.